Donate

Mēs, Mežaparka evaņģēliski luteriskā draudze, ar Dieva palīdzību kļūstam lielāka, mūsu aktivitātes pieaug, un mūsu baznīcas telpas kļuvušas par šaurām, lai uzņemtu visus, kas vēlas gūt garīgu stiprinājumu, padomu un palīdzību.

Tāpēc mēs, draudzes padome, par vienīgo iespēju mūsu darbībai nākotnē uzskatām paplašināt baznīcas telpas un būvēt Sadraudzības namu, kas kļūtu par sabiedrisku centru visai Mežaparka apkārtnei.

Mežaparka draudze saviem spēkiem šo lielo uzdevumu veikt nespēj. Tāpēc mēs lūdzam visus iedzīvotājus un uzņēmējus, it īpaši no Mežaparka, piedalīties un atbalstīt mūsu projekta īstenošanu. Mēs garantējam, ka ziedojumi tiks izlietoti tikai un vienīgi norādītajam mērķim. Ziedotājiem ir iespēja pārliecināties par līdzekļu izlietojumu.

Būsim pateicīgi par ik vienu, arī pavisam mazu ziedojumu! Izmantosim šo iespēju un dosim tik, cik katrs spējam. Esam izveidojuši īpašu Mežaparka draudzes ziedotāju Goda grāmatu. Tā atrodas baznīcā, redzamā vietā, un tajā ierakstām katra ziedotāja vārdu, un pēc ziedotāja vēlmes arī novēlējumu draudzei. Taču ziedojumi var palikt arī anonīmi.

Kā var ziedot?

ar pārskaitījumu

konts: LV60HABA0551004811883 (Draudzes kase)
konts: LV81HABA0551028350786 (Sadraudzības nams)