2007. gada foto galerija

Riteņbraukšanas 2007. gada sezonas nobeigums
  2007. gada 11. novembris
Svētdien, pēc Dievkalpojuma visi riteņbraucēji un arī interesenti devās ciemos pie Aijas. Ciemošanās mērķis bija 2007. gada velo sezonas visu braucienu foto skate. Bet pirms gaisma dzisa un baltais ekrāns atvērās, mēs dziedājām pateicību Dievam un sēdāmies pie pusdienu galda. Mmmm! Skābu kāpostu zupa [ventišš] gaumē.
Lapu grābšanas talka
  2007. gada 3. novembris

Talkas dienā Rīgā sniga pirmais rudens sniegs. Šajā lapu grābšanas talkā piedalījās līdz šim rekordliels talcinieku skaits – 16 cilvēki.  Talkas sākums bija noteikts deviņos no rīta, bet jau ap vieniem dienā darbiņu pabeidzām. Atlika tikai pateikties Dievam un apēst silto zupu.

Atsauksmes
Grāmatu lasīšana un to kopīga apspriešana
"VIENKĀRŠI KRISTIETĪBA"
Autors: K.S. Luiss

2007. gada 28. oktobris
Draudzes ekskursija
2007. gada 20.oktobrī, Mežaparka draudzes ekskursija Talsu rajonā. Ciemošanās  Valdemārpils evaņģēliski luteriskās baznīcas draudzē.

Braucam ar riteņiem: Ragaciems
2007. gada 8. septembris
Braucam ar riteņiem: Auce
2007. gada 25.-26. augusts
Dārza svētki Mežaparkā
2007. gada 18. augusts
Braucam ar riteņiem: Zilupe
2007. gada 21.-23. jūlijs
ĒRĢEĻMŪZIKAS KONCERTS
Atis STEPIŅŠ ērģeles un
Edgars STEPIŅŠ sitaminstrumenti

2007. gada 17. jūnijs
Mācītāja Ilmāra Rubeņa grāmatas atklāšana.
MISIONĀRS ROBERTS FELDMANIS

28. maijā Katlakalna baznīcā uz piemiņas vakaru Roberta Feldmaņa nāves dienā kuplā skaitā pulcējās gan viņa draudžu locekļi no Mežparka, Katlakalna, Olaines un Krusta draudzēm, gan garīgie dēli un meitas, gan tie, kuriem profesora un mācītāja Roberta Feldmaņa vārds ir vien leģenda.
Braucam ar riteņiem: Jumurda – Ērgļi
  2007. gada 2.-3. jūnijs
Draudzes ekskursija
2007. gada 19.maija, Mežaparka draudzes ekskursija Limbažu rajonā. Ciemošanās Liepupes draudzē.
Braucam ar riteņiem: Kuldīga – Skrunda
2007. gada pirmais velosezonas brauciens sākās 4. maijā. Tā bija saulaina diena, kuru mēs veltījām Kuldīgas tūrisma objektu apskatei. Ar riteņiem sākām braukt nākamajā dienā. Ceļojums sākās no viesu nama „Mazsālijas” Snēpeles pagastā līdz Skrundai un atpakaļ. Šajā dienā kopumā nobraucām aptuveni 80 km. Trešajā dainā neliels bariņš velo entuziastu devās aplūkot Kuldīgas pilsētu.
Riteņbraukšanas sezonas atklāšana 2007
Pēc dievkalpojuma, 29. aprīlī notika velosipēdu sezonas atklāšanas brauciens, kas sākās no Mežaparka baznīcas, caur Mežaparku un atpakaļ. Braucienā piedalījās mazi un lieli pedāļu minēji.
Grāmatu lasīšana un to kopīga apspriešana
MANA PALĪDZĪBA NĀK NO TĀ KUNGA